Головна Коротко У Буському районі дорогу Красне-Золочів цьогоріч планують відремонтувати

У Буському районі дорогу Красне-Золочів цьогоріч планують відремонтувати

Учора, 12 березня, постійна комісія з питань промисловості, ЖКГ, транспорту та зв’язку Львівської облради після кількагодинних бурхливих дискусій затвердила поданий Львівською ОДА та Службою автодоріг перелік доріг місцевого значення, які планують відремонтувати за 139 млн грн з обласного бюджету у 2015 році. 

За словами заступника голови Львівської ОДА Ірини Гримак, загалом з обласного бюджету виділено 152 млн грн на поточний ремонт доріг місцевого значення у 2015 році, однак прийнято рішення 13 млн грн з цих коштів залишити у резервному дорожньому фонді.

Розподіл коштів викликав бурхливі дискусії серед представників комісії – кожен депутат намагався перетягнути певну суму на свій район. Однак, у кінцевому результаті перелік, поданий Львівською ОДА, з невеличкими правками таки затвердили.
Відповідно до переліку на дороги у 2015 році Буському районі на дорогу Золочів-Красне припаде коштів у сумі 5,1 млн. грн.
Варто відзначити, що перелік доріг не потребує затвердження на сесії Львівської облради. Після рішення комісії Львівська ОДА та Служба автодоріг Львівщини приступають до процедурних моментів – оголошення тендерів. Роботи з ремонту доріг планують розпочати з травня.
Р.S/ До речі, протягом листопада 2014 року на ділянці дороги Красне-Золочів, яка перебуває в підпорядкуванні Служби автомобільних доріг у Львівській області, було освоєно 583,2 тис. гривень. Роботи виконувало ТзОВ «Техно-Буд-Центр» (з Тернопільської області). Проте ями латали не асфальтом, а струменевим способом засипаючи їх дрібним каменем з рідкою емульсією. Усі думали, що це якась нова технологія, а вийшов повний «пшик». Практично усі латки зникли протягом місяця часу. В кінці грудня від ремонту не було і сліду, тобто фактично закопали більше півмільйона гривень (подано фото). До слова, багато латок, які вкладалися лопатками під дощем у 2013 році, але з використанням асфальту, досі тримаються.
Журналісти «Буського порталу» ведуть зараз власне розслідування, щодо можливих розкрадань державних коштів. Деталі розслідування незабаром читайте на сайті «Буського порталу».