Головна Коротко У Буському районі відключають світло два рази на день

У Буському районі відключають світло два рази на день

Сьогодні, на засідання 37 сесії Буської районної ради 6 скликання, виступив начальник Буського РЕМу Микола Адамик, який ще раз роз'яснив, що у часи пік – з 9:00 до 11:00 та з 20:00 до 22:00 населення, як і в 90-х роках, змушене користуватися свічками та ліхтариками. 

Припинення енергопостачання відбуватиметься за чергою аварійних відключень за розпорядженням від оперативно-диспетчерського управління ДП НЕК "Укренерго".  Тому щоб попередити споживачів про відімкнення електроструму, Микола Адамик на сесії подав проект розробленого графіку аварійного відключення.

Отже, орієнтовні періоди відключення від електропостачання такі:

 З 9 до 11 год і з 15 -ї до 17-ї год: частина Буська (вулиці  Петрушевича, Гоголя, Проектна, консервний завод, "Олнова", вул Львівська, Заводська, Хмельницького, Терешкової, Підзамче, Будівельників); частина Красного (Красне-2, Золотий лан, Бічна Залізнична, Федоровича, Петрушевича, Хвильового); Сторонибаби, Острів, Купче, Ракобовти, Германівка, Журатин, Вербляни, Боложинів, Побужани, Волиця, Соколя, Яблунівка, частина Ожидова, Закомар'я, Чучмани.

З 11 до13 год і з 17 до 19 год: Андріївка, частина Красного (вул Над Бугом, Свенціцького, Тиктора, Симоненка, Бічна Симоненка); Русилів, Балучин, Полтва, Ожидів, Йосипівка, Брахівка, частина Соколівки, Ангелівка, Теребежі, Волуйки, Циків, Гаївське, Чаниж, Стовпин, Переволочно, Гута, Тур'є, Брахівка, Гутисько, Соколівка, вся Олеська зона, Топорівська і Заводська зона.

З 13 до 15 год і з 19 до 21 год: частина м.Буська (центр, мікрорайон Південний, вул Франка, Петрушевича, Злуки, Садова, Сонячна, Шкільна, Львівська, пл.Ринок); частина Красного (вул Золочівська, Київська, Стуса, Яворницького, Котляревського, Дорошенка); Кізлів, Милятин, Ріпнів, Старий Милятин, Лісок, Новосілки, Кудирявці, Куткір, Безбруди, Задвір'я, Богданівка, Полоничі, Острівчик-Пильний, Петричі.

Як бачимо, відключення будуть проводитись не більше двох годин, можливо, два рази на добу. Наразі не відомо до яких пір триватиме відключення електроенергії. 

До речі, з моменту повідомлення про аварійні відімкнення електроенергії, у магазинах відразу свічки подорожчали втричі. 

Роман Матвіюк

/"Буський медіа-портал" /