Головна Коротко У Буському районі освітяни й надалі хочуть бачити своїм керівником Богдана Глуховецького

У Буському районі освітяни й надалі хочуть бачити своїм керівником Богдана Глуховецького

За інформацією прес-служби Буської РДА, сьогодні, 6 березня, на прийом до першого заступника голови РДА Миколи Чучмана завітала делегація директорів загальноосвітніх та дошкільних закладів району, працівників відділу освіти, методкабінету (близько 60 осіб). 

Предметом відвідин педагогами керівництва РДА стала заява про звільнення з займаної посади керівника відділу освіти Богдана Глуховецького. На думку освітян, – це рішення ним було прийнято емоційно, тому керівництво РДА не повинно робити поспішних висновків та задовольняти заяву невідкладно. 
В даний час, як повідомив директор НВК "Соколівська ЗОШ І-ІІІ ст." Михайло Ксьондзик, розпочато збір підписів проти відставки керівника відділу освіти РДА. Їх буде передано вже сьогодні першому заступнику РДА М.Чучману. Водночас освітянами вже направлено лист-прохання в Департамент освіти і науки Львівської облдержадміністрації не погоджувати звільнення Б.Глуховецького з займаної посади до з’ясування обставин цього рішення.
Перший заступник голови РДА Микола Чуман запевнив керівників закладів освіти, що прийматиме виважене рішення, неодмінно з врахуванням позиції педагогів.

Фото прес-служби Буської РДА