Головна Коротко У Буському районі триває операція щодо виявлення незаконної вирубки лісу

У Буському районі триває операція щодо виявлення незаконної вирубки лісу

У Полоничному лісництві виявили 20 тонн деревного вугілля з невідомими власниками. Про це депутат районної ради Богдан Гринишин від ВО "Свобода" повідомив місцевим ЗМІ.

  За його словами, він отримав інформацію про виявлення 5-ти бочок для спалювання деревини та 20 тонн готового деревного вугілля на території Полоничного лісництва, яке входить до структури Буського лісгоспу але знаходиться на території Кам'янко-Бузького району. На місце виїжджав наряд Кам'янко-Бузького РВ міліції.
 "Для того, щоб заготовити таку кількість деревного вугілля  необхідно спалити приблизно 100 кубічних метрів деревини, – повідомляє Богдан Гринишин. – Але оскільки власник обладнання для спалювання дерев та виготовленого деревного вугілля є невідомим, то, мабуть, Буський лісгосп повинен взяти на зберігання готову продукцію при цьому зробивши відповідний опис разом з міліцією".
  
Журналісти Буського порталу вирішили перевірити інформацію – зателефонували до чергової частини Кам'янко-Бузького райвідділу міліції:
  – Вчора, о 15.50 год. зареєстровано виїзд на місце нашого наряду працівників РВ, якими було виявлено факт розміщення цеху по виготовленню палива з деревини та деревного вугілля на території Полоничного лісництва. На даний момент триває перевірка.

Коментар в.о. директора ДП "Буський лісгосп" 
Миколи Яворського:

 – Хочу сказати, що перед тим, як мене призначили в. о. директора ДП "Буський лісгосп" я знав, що там стоять бочки, які ще залишилися від попереднього керівництва.  Від жовтня 2014 року там працює новий лісничий, який мені повідомив, що ті бочки не використовуються. 
   Як вдалося уточнити, вже знайшов власник цих бочок, це – приватний підприємець (не з місцевих), який має усі відповідні документи на бочки і готовий звернутися до Кам'янко-Бузького РВ. Інформацію про те, що там хтось якесь виготовляв деревне вугілля, немаю. По лісництву району я не їздив і не оглядав, оскільки мене призначили для того, аби піднімати економіку підприємства, яке за часів попереднього керівництва було з найгіршими показниками у Львівській області. 
  Хочу ще сказати про наступне. Усім відомо, що створена контрольна комісія для перевірки вирубки лісів у Буському районі та дотримання законності у сфері лісопереробки суб'єктами господарювання, однак мене ні разу на її засідання не запросили. Тому, якщо є питання по суті, я готовий на них відповідати на сесії райради перед усією громадськістю.

 /Буський медіа-портал/