ОСТАННІ СТАТТІ

20 червня у Буську відбудеться прощання та поховання солдата Валерія Рижова, який загинув під час бойового завдання на Донеччині.
У Великомостівській громаді відбулася зустріч з родинами військових, які перебувають у полоні або вважаються зниклими безвісти, за участю держорганів та міжнародних структур.
Безгосподарські водопровідно-каналізаційні мережі у Зарудцях, Завадові та Брюховичах офіційно передали на баланс «Львівводоканалу» для належного обслуговування.
7-річного хлопчика зі Львівщини з тяжким токсичним ураженням печінки та нирок після прийому жарознижувального успішно вилікували у клінічному центрі.
Інститут біології клітини НАН України має нового директора. Посаду очолив вчений Костянтин Дмитрук, який працює в установі вже 28 років.
Славська селищна рада рекомендує власникам закладів розміщення провести лабораторний аналіз питної води в індивідуальних джерелах водопостачання.
Дозволи на регулярні міжнародні перевезення через пункт пропуску «Шегині – Медика» тимчасово можна використовувати також у пунктах «Нижанковичі» та «Смільниця».
20 червня очікується надзвичайна пожежна небезпека 5-го класу, місцями висока 4-го класу, у горах та передгір’ї — від низької до середньої.
Старшого солдата Михайла Василіва з Кам’янки Сколівської громади посмертно відзначили почесним нагрудним знаком «Комбатантський хрест» та іншими нагородами.
Ветерану Максиму Возняку з Івано-Франкового, який служив у 63-й окремій механізованій бригаді та втратив руку через поранення, передали 40 000 грн благодійної допомоги.