Головна Коротко У Буському районі «Яворина» провела благодійну акцію

У Буському районі «Яворина» провела благодійну акцію

Вчора, біля пам’ятнику Тарасу Шевченку, що у селищі Красне, Всеукраїнське об'єднання українок «Яворина» провело благодійний ярмарок, на якому кожен бажаючий зміг придбати власноручні вироби волонтерок «Яворини», тим самим внести свою лепту у добру справу.

   «Яворинки» на Львівщині – талановиті. Вони й жіночі прикраси власноруч виготовляють, печуть пампухи, торти, печево, різні солодощі. Інколи навіть цілими ночами не сплять, аби докласти максимум зусиль для досягнення цілі. А цілі у них завжди благородні – збір коштів військовим із зони АТО, їхнім родинам, допомога хворим дітям.
   У Красному яворинки Марія Михайлюк та Оксана Чучман не залишились байдужими, щодо долі своєї маленької землячки Олесі Мазур, яка живе з донорською ниркою і ця нирка зараз йде на відторгнення, а для її лікування потрібні великі кошти. Тому яворинки стали ініціаторами благодійної акції по зборі коштів на лікування маленької дівчинки. По допомогу вони звернулись до інших яворинок з Красного, Буська та Бродів. Разом напекли кондитерських виробів та виставили на продаж. Місцеві мешканці охоче купували вироби яворинок.
  Загалом за день вдалось зібрати чотири з половиною тисячі гривень. Наприкінці дня яворинки кошти передали мамі дівчинки.
     Якщо Ви теж не хочете залишатись байдужими, допоможіть!
Реквізити мами Олесі для перерахунку коштів: 
Картка ПриватБанку: 4149 4996 4451 4489 
Рахунок – 26202501766713
МФО – 300614,
код ЄДРПОУ – 2577802268
Отримувач – Мазур Оксана Степанівна 
Номер телефону мами Олесі : 097-35-611-97,
Номер телефону тата: 067-47-63-278.