Головна Коротко В Буському районі розпочався місячник озеленення, прибирання та благоустрою

В Буському районі розпочався місячник озеленення, прибирання та благоустрою

Відповідне розпорядження №87 від 26.03.2020 року «Про проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою» підписав голова райдержадміністрації Олег Коваль.

У документі зазначено, що місячник триватиме в період з 26 березня по 16 квітня за умови дотримання карантинних заходів.

Цей захід проводиться з метою покращення стану довкілля, озеленення, благоустрою населених пунктів району, створення нових лісових насаджень, очищення водних джерел, збереження природно-заповідних об’єктів, упорядкування сміттєзвалищ, поліпшення естетичного та санітарного стану прибудинкових територій і об’єктів масового перебування та відпочинку населення.

Кожний громадянин має змогу стати корисним для довкілля та прищепити в суспільній свідомості підтримувати чистоту шляхом організації невеличких екологічних акцій. До прикладу, прибрати територію чи висадити зелені насадження (квіти, кущі та дерева) у власному дворику, на вулиці, біля під’їзду будинку тощо. Таким чином, донести усім мешканцям – від маленького до великого, як важливо підтримувати чистоту та проводити озеленення територій.