Головна Коротко В Стоянові на Радехівщині виявлено тіло місцевого мешканця з ознаками переохолодження

В Стоянові на Радехівщині виявлено тіло місцевого мешканця з ознаками переохолодження

За інформацією чергової служби ГУ НП у Львівській області 8 грудня, близько 11:00 год., у с. Стоянів Радехівського району, виявлено тіло місцевого мешканця 1985 року народження. Труп виявлено без ознак насильницької смерті. Ймовірна причина смерті – загальне обмороження. Тіло загиблого скеровано в морг Радехівської ЦРЛ.
Обставини події встановлюються.

Пам’ятайте, тривале перебування на холоді може призвести до переохолодження. Найчастіше замерзають кінцівки, ніс, вуха та щоки.

Перша допомога при переохолодженні нескладна: зігрійтеся, залишіться у теплому приміщенні на кілька годин, поїжте; у разі обмороження слід негайно звернутися до лікаря.

Якщо така можливість відсутня – перевдягніться:

  • зніміть мокрий одяг і загорніться в теплі простирадла та ковдри. Не можна чіпати обморожені ділянки тіла;
  • за відмороження слід дотримуватися принципу “внутрішнього зігрівання” уражених тканин: накладати термоізолюючі пов’язки (ватно-марлеві, бавовняні тощо), вживати теплі напої;
  • ні в якому разі не можна зігрівати уражені тканини тіла гарячою водою або біля гарячих радіаторів, тому що це може призвести до значного поглиблення ураження;
  • обов’язково пийте якомога більше рідини — будь-які теплі напої, крім алкоголю.

Вони відновлять нормальну температуру тіла та покращать циркуляцію крові. Прийміть знеболювальні та негайно зверніться по кваліфіковану допомогу!