Головна Коротко З 14 липня на Бущині дозволили роботу дитсадкам

З 14 липня на Бущині дозволили роботу дитсадкам

14 липня, відбулося позачергове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС. Провів засідання голова РДА Олег Коваль за участі першого заступника голови РДА Богдана Гринишина та голови районної ради Богдана Глови, заступника голови районної ради Романа Фурди.

Учасниками засідання заслухано, обговорено та прийнято рішення з наступного питання порядку денного та складено відповідний протокол (№23 від 14.07.2020р.)

1. Про стан забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення, запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та часткового послаблення карантинних заходів на території району.

Відтак, згідно із рішенням комісії вирішили, що Буський район задовольняє критеріям, визначені постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 (зі змінами), та може перейти до наступного етапу послаблення карантинних заходів на території району, дозволивши з 14.07.2020 відвідування закладів дошкільної освіти, роботу закладів які надають послуги з розміщення та інклюзивно-ресурсних центрів за умови дотримання протиепідемічних заходів та відповідних рекомендацій Головного Державного санітарного лікаря України.