Головна Коротко Восьмеро пацієнтів в області за вечір 13 квітня звернулися з підозрою на...

Восьмеро пацієнтів в області за вечір 13 квітня звернулися з підозрою на COVID-19

У період з 16:30 по 22:00 год, в області з підозрою на коронавірусну інфекцію звернулося ще 8 осіб. Пацієнти з міста Львів, Кам‘янка-Бузького, Мостиського, Сколівського районів та міста Самбір.

Про це повідомляє лікар-епідеміолог Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні, головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації з епідеміології Наталія Тімко.

Зараз на лікуванні у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні – 87 осіб. На самоізоляції знаходяться 597 осіб. За увесь час виписано – 164 пацієнти. Стан більшості хворих – середньої важкості. У 18-ти пацієнтів стан важкий. 3 пацієнти – на апараті ШВЛ.

Загалом на Львівщині за весь час із підозрою COVID-19 звернулася 848 людей. За увесь час в сумі у 600 пацієнтів Львівської області не підтвердили діагноз коронавірус. Станом на зараз, на Львівщині з підозою на коронавірус є 124 особи. У 124 пацієнтів позитивний результат тесту на коронавірус, з них 5 осіб померли. Семеро осіб знаходяться на лікуванні у відділенні інтенсивної терапії. 6 пацієнтів одужали.