Головна Коротко У Львівській психіатричній лікарні запрацювала опікунська рада

У Львівській психіатричній лікарні запрацювала опікунська рада

У Львівській обласній психіатричній лікарні утворили опікунську раду

До її складу увійшли давні друзі лікарні та благодійники, що давно підтримують та допомагають комунальному закладу обласної ради. Це  голова правління БФ «Із янголом на плечі» Ірина Плахтій, експерт з графічного дизайну Марія Костельна, експерт з інвестиційного та грантового проектування Олександра Драбик,  БФ «Із янголом на плечі» Наталя Гірська,  директор ТРК «Перший Західний» Ольга Цап, адміністратор храму Всіх Святих Українського Народу, капелан лікарні Отець Володимир, голова комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я сестра Севастіяна Карвацька, директор департаменту ЗЕД, ТЗОВ ТВК Львівхолод Мирослава Полець, завідувач кафедри медичного права ЛНМУ імені Данила Галицького Ірина Синюта, комерційний директор ТОВ «Галицька здоба» Назар Палідович, художник, дизайнер, арт-терапевт Анна Прихода, архітектор, очільник Львівської регіональної палати сертифікованих архітекторів, Ігор Кузьмак, заслужений лікар України, депутат ЛМР Роман Грицевич.
А також міжнародні партнери: віце-комерційний директор LVR-клініки в Лангенфельді (Німеччина) Хольгер Хьоман, директор воєводського спеціалізованого шпиталю імені св.Ядвіги в м.Ополє (Польща) Кшиштоф Назімек.

«Ми віримо, що з такою командою, наші візії про створення сучасного і професійного простору в нашому закладі, покращення умов перебування пацієнтів та умов праці наших працівників, неодмінно стануть реальністю. Створення опікунської ради – надзвичайно важливий крок, який дозволить спільними зусиллями втілити в життя усі наші плани та задуми», – розповів керівник лікарні Богдан Чечотка.