Головна Коротко У Львівському діагностичному центрі працює пункт для щеплення від COVID-19: провакциновано майже...

У Львівському діагностичному центрі працює пункт для щеплення від COVID-19: провакциновано майже 500 осіб

Львівський обласний клінічний діагностичний центр щодня, згідно з Дорожньою картою з впровадження вакцини від гострої респіраторної хвороби  COVID-19, проводить вакцинування працівників закладів охорони здоров’я та публічних осіб (відповідно до етапності).

Зокрема, за останню добу у пункті щеплення центру провакциновано 160 осіб, а за 4 дні роботи двох команд, що працюють на базі ЛОКДЦ – 470 осіб.

«Наш центр докладає максимум зусиль, аби допомогти побороти недугу. Для того, щоб перервати ланцюг поширення хвороби, маємо бути максимально обережні: дотримуватися правил карантину і вакцинуватися», – зазначив директор ЛОКДЦ Роман Пукаляк.

Нагадуємо, що на Львівщині за попередню добу із діагнозом COVID-19 госпіталізували 297 людей. Скеровано на самоізоляцію – 2068 людей. Аналіз на ПЛР-дослідження вперше набрали у 2365 осіб. Померлих – 23 особи. Підтверджено коронавірусну інфекцію методом ПЛР у 939 осіб. 2826 хворих знаходиться в стаціонарах. В реанімації перебуває 224 людей, з них на апаратах ШВЛ – 55.