Головна Коротко У Львові створять 5 нових скверів

У Львові створять 5 нових скверів

Як повідомили в департаменті містобудування, у місті готують матеріали на створення ще п’яти нових скверів у різних районах Львова

«А ви знали, що на загальну площу Львова – 14 895 гектарів – припадає 972 га парків та 52 га скверів? І скоро зелених зон у місті стане ще більше. Управління земельних ресурсів уже готує матеріали на створення п’яти нових скверів. Їх облаштують у різних районах міста за такими адресами: вул. П. Мирного, І.Франка,165 – Карманського, Антоновича, 115 – Гіпсова, 36, Гніздовського – Вигоди, Пекарська,52-56 – Мечникова, 16.

Ще 10 скверів – на етапі завершення оформлення документів.

Нагадаємо, у Львові нещодавно з’явилися два нові парки, які засновано «з нуля». Це парк на вулиці Роксоляни площею 20 га (уже зареєстрований) та парк у районі вулиць П. Орлика та Миколайчука площею 3 га, по якому наразі розпочато оформлення речового права. Створення цих парків ініціювало управління земельних ресурсів департаменту містобудування.

Озеленення міста, створення парків, закріплення документально меж зелених зон – один із пріоритетів Львова», – зазначають у департаменті містобудування.

Додамо, що з початку 2021 року управління земельних ресурсів підготувало 9 проектів ухвал на створення парків та скверів у Львові. Більшу частину з них депутати вже підтримали.