Головна Культура Бущанські діти з особливими потребами стали учасниками обласного фестивалю “Родинні обереги”

Бущанські діти з особливими потребами стали учасниками обласного фестивалю “Родинні обереги”

У неділю, 6 травня, у Митрополичих садах Собору святого Юра у Львові стартував суспільно-мистецький соціальний проект – фестиваль «Родинні обереги», який об’єднав давні галицькі традиції та їх сучасне культурно-мистецьке трактування у майстер-класах, українських піснях, театралізованих дійствах.

Серед його учасників були й діти з особливими потребами Буського району, які занурилися в казковий світ мистецтва, взяли участь різноманітних забавах, отримали масу позитивних і незабутніх вражень. Окрім того, мали змогу переглянути виступи секції бойового гопака та долучитись до відтворення історичних лицарських боїв.
Зазначимо, що захід відбувається за підтримки Львівської обласної державної адміністрації, Львівської Архиєпархії Української Греко-Католицької Церкви та з Благословення архієпископа Митрополита Ігоря Возьняка.

\Бущанські діти з особливими потребами стали учасниками обласного фестивалю "Родинні обереги"\Бущанські діти з особливими потребами стали учасниками обласного фестивалю "Родинні обереги"