Головна Культура Депутат Львівської обласної ради Петро Жукровський завітав до дітей з подарунками

Депутат Львівської обласної ради Петро Жукровський завітав до дітей з подарунками

У переддень День Святого Миколая депутат Львівської обласної ради Петро Жукровський відвідав дитячі садочки в смт. Красне  та подарував їхнім вихованцям солодощі.

   У теплих садочках маленькі мешканці Красного зустрічали Миколая та дарували йому справжнє свято. 
    Діти чекали Святого Миколая, тому були чемними, щоб отримати подарунки. Діти організували сценки, розказували вірші, співали. В цьому могли переконатись усі присутні на святі, зокрема і голова Красненської селищної ради Микола Чучман. 
    Депутат обласної ради Петро Жукровський побажав усім діткам рости здоровими і красивими, зростати в українських традиціях, бути патріотами.

   Окрім цього помічники святого Миколая від Буського УКРОПу депутат Львівської обласної ради Петро Жукровський та Олександр Тіщенко завітали у гості до дітей в сиротинці у с. Новий Милятин, а також у місцевий садочок, – де вручили дітям солодкі подарунки.
"Діти у сиротинці живуть єдиною родиною. Там затишно і тепло, а святковий концерт, що був подарований дітьми, зворушив наші серця. Дитяча щирість та відвертість не залишала нас байдужими. Цю традицію продовжуємо щороку, сподіваємося з часом охопити усі дитячі садочки Буського району, щоб дійсно кожна дитина відчула теплоту родинного свята" – поділився емоціями Петро Жукровський.