Головна Культура Команда Буського району серед учасників АТО виграла турнір з міні-футболу

Команда Буського району серед учасників АТО виграла турнір з міні-футболу

Днями у місті Добротвір Кам’янка-Бузького району відбувся міжрайонний турнір з міні-футболу для учасників АТО. Участь у цих змаганнях взяли учасники з Радехівського, Кам’янка-Бузького, Сокальського та Буського районів.

   Команди формувались виключно з учасників, які не так давно захищали Батьківщину на передових позиціях східного фронту. Дякуючи місцевим активістам з Кам’янка-Бузька, громадській організації «Захисту прав та інтересів воїнів АТО» було організовано турнір, в якому наші захисники зійшлися в мирних футбольних поєдинках.
   Команду Буського району представляли: Бондаренко Сергій, Онишкевич Богдан, Яровий Руслан, Бута Василь, Падус Олег, Олійник Андрій, Колочник Володимир, Кузьма Юрій.
Хлопці гідно представили наш район – здобувши дві перемоги, що допомогло вибороти почесне перше місце. За словами учасника заходу Сергія Бондаренка, турнір був організований на високому рівні, хлопці повертались додому з масою позитивних вражень.
   Відтак хлопці висловлюють подяку організаторам цього спортивного свята, а також побратимам з Кам’янки-Бузької, за теплий прийом.
   На запитання: «Хто відзначився на цих змаганнях?». Сергій скромно відповідає, що перемогла дружба. 
  Ми з радістю відгукнулися на пропозицію взяти участь у таких заходах – це нас об’єднує, а єдині, – ми сильні, як нація і наші побратими, які зараз продовжують нашу справу на східних рубежах України, забезпечуючи нам мирне небо над головою і в один голос промовляючи, що в єдності сила. 
Слава Україні, Слава Героям!
Роман ФУРДА, 
заступник голови Буської районної ради