Головна Культура Львів’ян запрошують долучитись до онлайн-лекції про брендинг Чорнобиля

Львів’ян запрошують долучитись до онлайн-лекції про брендинг Чорнобиля

У п’ятницю, 30 квітня, о 12:00 відбудеться онлайн-подія, приурочена 35-річчю з дня трагедії на Чорнобильській АЕС. Темою лекції стане нова айдентика Чорнобиля, розроблена командою агенції «banda». Захід організовує одна з установ мережі молодіжних просторів ТВОРИ! – центр дизайну та медіа Pixlab спільно з креативною агенцією «banda».

Як акцентують організатори заходу, Чорнобиль зустрічає черговий новий рік, адже відлік у зоні відчуження починається з 26 квітня, з дня, коли 1986 року на Чорнобильській АЕС трапилась трагедія. Відтак командою «banda» був створений перший у світі невічний логотип для зони відчуження саме як для місця пам‘яті, яке поступово зникає. Місця зі своєю унікальною естетикою, атмосферою та правилами.

Запрошеним гостем та спікером стане Даня Нестеревич, дизайнер «banda» та нового брендингу зони відчуження. Під час онлайн-події вона розповість, чому логотип перестане існувати у 2064 році, що надихнуло команду агенції на створення айдентики, як тривала робота над проєктом та що «banda» хотіла донести світу за допомогою нього.

Захід відбудеться у прямій трансляції у Facebook-події: https://www.facebook.com/events/2585603721745153/?active_tab=discussion.

Довідка

Pixlab – це простір дизайну та медіа, частина мережі молодіжних просторів ТВОРИ!. Зараз же центр перебуває на ремонті, можливий час відкриття до кінця 2021 року.