Головна Культура Львівська філармонія оголосила про старт Всеукраїнського композиторського конкурсу ім. Мирослава Скорика

Львівська філармонія оголосила про старт Всеукраїнського композиторського конкурсу ім. Мирослава Скорика

Кінець подання конкурсних матеріалів — 1 серпня 2023 року. Призовий фонд Конкурсу складає 500 000 грн.

Конкурс має на меті підтримати талановитих молодих українських композиторів, які працюють в симфонічному жанрі сучасної класичної музики, а також сформувати зацікавлення аудиторії до сучасної класичної музики.

Для Конкурсу авторам пропонується подати твір для симфонічного оркестру за участі інструменту соло (з переліку: скрипка, альт, віолончель або контрабас) без застосування електроніки чи мультимедіа. Він повинен бути написаний для Конкурсу (завершений у 2023 році) та не бути публічно виконаним до подачі на Конкурс.

У Конкурсі можуть брати участь композитори-громадяни України, яким у 2023 році виповнюється не більше 40 років. Він є анонімним, участь — безплатна.

Проведення Конкурсу забезпечує міжнародне журі у складі:

  • Юрій Ланюк, голова журі, композитор (Україна);
  • Богдана Фроляк, композиторка (Україна);
  • Іван Небесний, композитор (Україна);
  • Кармелла Цепколенко, композиторка (Україна);
  • Назарій Стець, виконавець (Україна);
  • Єжи Корновіч, композитор (Польща);
  • Вінсент Козловський, диригент, композитор (Польща).

Визначення лауреатів трьох премій та лауреата спеціальної премії від Оани та Сімона Камартін відбудеться на початку вересня. Рішення журі про переможців Конкурсу оголошується в ЗМІ та на Інтернет-ресурсах Організатора Конкурсу.

Рішення журі є остаточним і оскарженню не підлягає. Міжнародне журі Конкурсу на свій розсуд має право присуджувати не всі премії, присудити додаткові, розділити премію між кількома учасниками, або не присуджувати жодної.

1 жовтня 2023 року під час 29 Міжнародного фестивалю сучасної музики «Контрасти» прозвучить виконання трьох творів-лауреатів премій (Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії, диригент — Вінсент Козловський).

Перелік документів для участі можна переглянути на сайті Конкурсу.

Адреса Конкурсу: Львівська національна філармонія імені Мирослава Скорика «Всеукраїнський композиторський конкурс імені Мирослава Скорика»: 79000, м. Львів, вул. М. Скорика, 7, Україна. Моб. тел.: +380 93 920 34 86; еmail: skoryk-competition@philharmonia.lviv.ua

Конкурс  проводить КЗ ЛОР «Львівська національна філармонія імені Мирослава Скорика» у співпраці з Департаментом з питань культури, національностей та релігій Львівської ОВА.