Головна Культура Львівський музей історії релігії запрошує на цікаві заходи до Дня Св. Валентина

Львівський музей історії релігії запрошує на цікаві заходи до Дня Св. Валентина

Цікаві романтичні історії Львова, які надихають і чарують, а інколи, жахають і спопеляють душу, майстер-клас, концерт духовної музики чекають львів’ян і гостей міста у Львівському музеї історії релігії.

Графік подій:

15:00  – майстер-клас «Тепло сердець». Учасники будуть розмальовувати дерев’яні підсвічники і робити декупаж.

Розпис по дереву – один із найдавніших видів декоративно-прикладного мистецтва. Ще з давніх часів вироби з дерева були не тільки предметом побуту, а й оберегом для кожної сім’ї. Такі підсвічники, ще й розмальовані своїми руками, неймовірно красивий і стильний елемент декору квартири або будинку.

16:00 –  костюмована екскурсія «Кохання крізь століття». На що здатне кохання? Відвідувач познайомиться з відьмою Урсулою, ченцем ордену домініканців Мартіном Ґруневеґом, почує романтичні історії заможного вірменина Івашка Тихновича і найбагатшої спадкоємиці Речі Посполитої  Гальшки Острозької.

17:00  – концерті органної музики. Присутні почують музику різних митців і часових періодів. Неймовірне поєднання органу, флейти Пана, саксофону і цифрового акордеону створить чарівну атмосферу і не залишить байдужим.

Телефон для попереднього запису: 0677021321 (Катерина).