Головна Культура Мешканці Львівщини переглянули фільм «Позивний «Бандерас» у львівському парку

Мешканці Львівщини переглянули фільм «Позивний «Бандерас» у львівському парку

Сьогодні, 23 серпня, з нагоди святкування Дня Державного Прапора України та напередодні Дня Незалежності, у парку «На валах» відбувся показ фільму «Позивний «Бандерас».

Кінострічка — український військовий детективний фільм режисера Зази Буадзе.

Сценарій стрічки, написаний Сергієм Дзюбою та Артемієм Кірсановим має в основі щоденники нацгвардійця Сергія Башкова з позивним «Індіанець» та розповіді воїнів АТО. Оператор-постановник – Олександр Земляний, головну роль у стрічці виконав Олег Шульга.

Відтак, кіномани та шанувальники української кінематографії мали нагоду переглянути фільм просто неба. Фільм транслювали на великому надувному екрані.

Довідково:

Восени 2014 в зоні АТО група контррозвідників на чолі з досвідченим капітаном Антоном Саєнком (позивний «Бандерас») намагається запобігти диверсії та знешкодити російського підривника Ходока. Завдання ускладнюється тим, що події відбуваються біля рідного села «Бандераса», яке він давно покинув, й жителі якого ставляться до нього як до зрадника, а до ЗСУ – як до ворожої сили.

Організатор – Львівська обласна державна адміністрація та Молодіжна громадська організація «Студентське Братство Львівщини».

Мешканці Львівщини переглянули фільм «Позивний «Бандерас» просто неба

Мешканці Львівщини переглянули фільм «Позивний «Бандерас» просто неба