Головна Культура Мешканці Львівщини переглянули фільм «Позивний «Бандерас» у львівському парку

Мешканці Львівщини переглянули фільм «Позивний «Бандерас» у львівському парку

694

Сьогодні, 23 серпня, з нагоди святкування Дня Державного Прапора України та напередодні Дня Незалежності, у парку «На валах» відбувся показ фільму «Позивний «Бандерас».

Кінострічка — український військовий детективний фільм режисера Зази Буадзе.

Сценарій стрічки, написаний Сергієм Дзюбою та Артемієм Кірсановим має в основі щоденники нацгвардійця Сергія Башкова з позивним «Індіанець» та розповіді воїнів АТО. Оператор-постановник – Олександр Земляний, головну роль у стрічці виконав Олег Шульга.

Відтак, кіномани та шанувальники української кінематографії мали нагоду переглянути фільм просто неба. Фільм транслювали на великому надувному екрані.

Довідково:

Восени 2014 в зоні АТО група контррозвідників на чолі з досвідченим капітаном Антоном Саєнком (позивний «Бандерас») намагається запобігти диверсії та знешкодити російського підривника Ходока. Завдання ускладнюється тим, що події відбуваються біля рідного села «Бандераса», яке він давно покинув, й жителі якого ставляться до нього як до зрадника, а до ЗСУ – як до ворожої сили.

Організатор – Львівська обласна державна адміністрація та Молодіжна громадська організація «Студентське Братство Львівщини».

Мешканці Львівщини переглянули фільм «Позивний «Бандерас» просто неба

Мешканці Львівщини переглянули фільм «Позивний «Бандерас» просто неба

Мешканці Львівщини переглянули фільм «Позивний «Бандерас» просто неба