Головна Культура «Муза Майдану» відома піаністка Антуанетта Міщенко запрошує на концертну програму у Львівській...

«Муза Майдану» відома піаністка Антуанетта Міщенко запрошує на концертну програму у Львівській філармонії

У події «Муза Незламності» під батутою дириґента Володимира Сивохіпа, симфонічний оркестр з піаністкою представлять П’ятий і останній фортепіанний концерт Бетховена.

Завтра, 17 березня, Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії виступить із відомою українською піаністкою Антуанеттою Міщенко. На сцені філармонії вони представлять програму «Муза Незламності».

Антуанетта  Міщенко стала частиною великої української історії з подіями 2013/2014 років, Революцією Гідності.

Щодня з тисячами людей вона приходила на Майдан та на синьо-жовтому піаніно, просто неба — на барикадах перед силовиками, виконувала твори знаних класиків, українські пісні, була підбадьоренням для українців та Музою. Музою Майдану – так її називали тогочасні активісти та медіа.

У події «Муза Незламності» під батутою дириґента Володимира Сивохіпа, симфонічний оркестр з піаністкою представлять П’ятий і останній фортепіанний концерт Бетховена. Також відомий як «Імператор».

«Для соліста цей твір є справжнім викликом не лише у його технічній майстерності, композиція також потребує від музиканта неабияких інтелектуально-музичних пошуків свого власного прочитання», – зазначили у Львівській філармонії.

Зазначимо, що декілька тижнів тому цей твір Академічний симфонічний оркестр виконував у гастрольному турі Сполученими Штатами Америки.