Головна Культура На Яворівщині завершився міжнародний фестиваль «Молода Галичина 2018»

На Яворівщині завершився міжнародний фестиваль «Молода Галичина 2018»

У четвер, 12 липня, на Яворівщині відбулося урочисте закриття 26-го міжнародного фестивалю «Молода Галичина 2018». Привітати учасників фестивалю завітав голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

«Ви – молоді, ви – талановиті, ви – мистецьке майбутнє України», – наголосив під час виступу Олександр Ганущин.

Крім того, голова облради Львівщини вручив грамоту Верховної Ради України міському голові Новояворівська Василю Муравелю.

Нагадаємо, що вже стало доброю традицією у День пам’яті святих апостолів Петра і Павла у м. Новояворівську проводити міжнародний фестиваль молодих виконавців сучасної української пісні «Молода Галичина».

Ось і цього року вже 26 раз на центральній площі у Палаці Культури «Кристал» звучала сучасна українська музика, а протягом трьох конкурсних днів 8-10 липня новояворівчани та гості міста мали змогу поринути у розмаїття української пісні у виконанні 116 конкурсантів, не лише з різних куточків України, але й Молдови, Казахстану, Литви та навіть Сирії.

«Молода Галичина 2018» принесла конкурсантам не тільки захоплюючі емоції, новий досвід, але й чимало перших, других, третіх премій, а також Гран-Прі конкурсу, яке здобула Анастасія Ситнік із Харкова.

Завдяки зірковим гостям – Володимир Окілко, Ellada (Німеччина), Олена Штефан (США), «DZIDZIO» – цьогорічне свято української пісні, талантів і творчості стало по-справжньому неперевершеним.