Головна Культура На Львівщині для вихованців «Добре серце» було організовано ряд майстер-класів та чудовий...

На Львівщині для вихованців «Добре серце» було організовано ряд майстер-класів та чудовий відпочинок

24 травня вихованці дитячого будинку «Добре серце» відвідали Парк культури та відпочинку ім. Богдана Хмельницького м.Львова. Поїздка була організована громадською організацією «Турбота в дії», назва проекту «Таланти в дії».

Основною метою проекту було, дати змогу дітям, які обдаровані талантами, зробити крок на зустріч своїм мріям , повірити в свої сили та проявити себе перед великою публікою.
Даний захід включав ряд майстер – класів:
•    Кулінарія (діти виготовляли різні смаколики безхатченкам у спільноту «Оселя»);
•    Ліпка з полімерної глини (діти виготовляли подарунки солдатам в зону АТО);
•    Американський футбол (вихованці були повні вражень від даного виду спорту);
•    Сучасні танці (на даному майстер – класі мали змогу проявити свій талант до танцю Фурманевич Надія та Синишин Ліля);
•    Айкідо;
•    Захоплюючий квест (пошук скарбів).

Після майстер – класу був організований для дітей смачний обід.
Вихователем Горошко О.І та соціальним педагогом Магерою О.В, було відвідано семінар відомого психолога Людмили Петрановської «Моя рідна нерідна дитина».
У другій половині дня відбувся концерт на літній сцені, де мала змогу виступити вихованка дитячого будинку Фурманевич Надія з піснями «Квітуча Україна», «Дитинство», «Стежина добра».
До заходу ГО CareinAction – Турбота в Дії «Таланти в Дії» також долучився Відділ у справах дітей Львівської міської ради з організацією велопробігу, а також: ЛОО ДГО «Дитячий альпійський рух України» і туристична група «CORD», Клуб американського футболу «Львівські леви» та інші.
Адміністрація дитячого будинку «Добре серце» щире дякує за організацію цікавого відпочинку для дітей