Головна Культура На Львівщині відбулося свято для дітей бійців АТО

На Львівщині відбулося свято для дітей бійців АТО

Спільними зусиллями українці зможуть побороти ворога і вийти з кризи. Такої позиції дотримується ті, хто прагне зробити життя людей, покалічених «гібридною війною», кращим. Так, сьогодні, 26 травня, у межах соціального проекту «Мій тато захищає Україну!» (проект для дітей, батьки яких захищають Україну), за ініціативи Львівської обласної ради, Львівської обласної державної адміністрації, за підтримки Буської районної ради та відділу освіти Буської РДА (надав шкільні автобуси), відбулась поїздка дітей учасників АТО у культурну столицю України — місто Львів на гала-концерт зірок української естради.

З Буського району 75 дітей, віком від 5 до 16 років, разом із своїми рідними під керівництвом заступника голови Буської районної ради Михайла Гаєвського вирушили до Львова. Перед відправленням несподіваним для дітей стали подарунки від депутата Львівської обласної ради Богдана Козака, які вручили депутат районної ради Богдан Глова та помічник депутата обласної ради Ярослав Глова. «Проект справді заслуговує похвали, адже він дає змогу дітям відволіктися від важкої воєнної атмосфери, – каже депутат Буської районної ради Богдан Глова. – Ми теж цими подарунками, хоч на мить відволікти їх від цих проблем, зробили щасливими».
  У програмі гала-концерту «Діти і зірки» взяли участь популярні виконавці – Павло Табаков, Катерина Бужинська, Олександр Божик, Наталка Карпа, Тетяна Піскарьова, Роман Сасанчин, дует «Ріка життя» та багато інших. 
  Заступник голови Михайло Гаєвський виступив головним керівником, який супроводжував дітей до Львова та у зворотному напрямку. 
   Діти признаються, що концерт був насичений яскравими емоціями. У кожного з них залишилися свої враження від побаченого.
   Бачити щасливі, радісні, усмішки дітей — це своєрідна оцінка роботи багатьох людей доброї волі. То ж подяка тим, хто робить це!
Роман МАТВІЮК, знімки автора
/Буський медіа-портал/