Головна Культура Новояворівськ об’єднав громаду благодійним забігом

Новояворівськ об’єднав громаду благодійним забігом

У Новояворівську 1 червня відбувся благодійний забіг «Нація вільних», який зібрав близько 700 учасників різного віку.

Захід організували втретє з метою зібрати кошти на автомобіль для воїна-ветерана Миколи Шота, жителя Новояворівська. Забіг відкривали ветерани ЗСУ, які проходять реабілітацію в UNBROKEN, люди з інвалідністю та військовослужбовці. Учасники долали дистанції на вибір: 500 м, 2 км, 5 км, 10 км, дитячий забіг та скандинавська ходьба на 2 км.

Зусиллями учасників, організаторів та всіх небайдужих вдалося зібрати 450 000 гривень. Ці кошти спрямують на придбання автомобіля для потреб воїна-ветерана Миколи Шота, який отримав поранення на війні.

«Новояворівці вже традиційно демонструють, як можна у своїй громаді організовувати чудові спортивні події та залучати населення різного віку та фізичних можливостей до активного способу життя. Мешканці Новояворівська завжди активні і в Спортивних іграх Львівщини, і мають окремий напрямок розвитку ветеранського спорту», — каже директор департаменту спорту, молоді та туризму Львівської ОВА Роман Хімʼяк.

Кожен учасник забігу отримав пам’ятну медаль. Також, у рамках заходу провели дитячу лотерею з подарунками, що стало приємною несподіванкою для наймолодших спортсменів.