Головна Культура Огляд драми “Заборонена територія”

Огляд драми “Заборонена територія”

Німецький режисер, який повернув до життя чудовисько 20 століття – кривавого диктатора Адольфа Гітлера – здивував ще одним суперечливим фільмом. Драма Заборонена територія, яку можна побачити за посиланням http://megogo.net/ru/view/1251641-zapretnaya-territoriya.html Давида Внендта своїм виходом на екрани викликала масу суперечок у глядачів і критиків. Фільму вже два роки, а розбрід і хитання все тривають. Ні глядачі, ні критики, ні рецензенти так і не прийшли до єдиного знаменника – яке визначення дати настільки відвертого фільму на Megogo.net?

Сюжет фільму: благородні помисли і шокуючі одкровення

Юна Хелена Мемель любить і ненавидить своїх батьків одночасно. Героїня вважає їх винними в її неадекватну поведінку і ранньому дорослішання, але в той же час шкодує. Розлучені батьки то миряться і сходяться ненадовго, то сваряться, влаштовуючи гучні скандали, і розбігаються в різні боки. І тоді життя Хелени перетворюється в пекло.

Одного разу в результаті сексуальних забав міс Мемель отримує оригінальну травму і змушена звернутися до проктолога, а від нього прямо потрапляє на операційний стіл. Ситуація її настільки нетипова, що вся лікарня спостерігає за лікуванням розкутою пацієнтки. І тут Хелена розуміє, як їй слід діяти, щоб тато і мама знову стали жити разом. Заповзятлива хуліганка прикидається вмираючої, підмовляє санітара Робіна їй підіграти і запрошує батьків. Але від зайвої уваги до себе героїня стає все більш розкутою …

Бестселер Шарлотти Рош по-новому: у відвертих сценах ховається глибинний сенс

Абстрагуючись від відвертих, а місцями страхітливих сцен, цей фільм-екранізація скандального твору німецької белетристки, перш за все – драма і трагедія. Життя юної дівчинки руйнується після розлучення улюблених батьків. Хелена починає рефлексувати і шукати причини в собі. Все, що робить героїня після розлучення батьків, направлено на те, щоб привернути їхню увагу. Бунтарка своїми витівками мстить рідним людям. І якщо книга шокує читачів, то фільм змушує глядачів замислитися над тим, що всі проблеми людини родом з дитинства. Відвертий сюжет поданий як драма. І ця обставина дає можливість шанувальникам фільму не помічати в ньому нічого жахливого, крім реалій життя.

Якщо такі відверті фільми змушують вас задуматися, дивіться їх на Megogo.net.