Головна Культура «Перший Західний» – переможець конкурсу на місцеве мовлення в багатоканальній телемережі МХ-5

«Перший Західний» – переможець конкурсу на місцеве мовлення в багатоканальній телемережі МХ-5

Сьогодні, 25 січня, Національна рада підбила підсумки конкурсу на мовлення на вільних місцевих (регіональних) каналах мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 стандарту DVB–T2.

Комунальне підприємство Львівської обласної ради телеканал «Перший Західний» визнано одним з переможців. Відтак отримало можливість мовити на такі міста як Броди, Новий розділ, Підбуж.

Усього на конкурс було виставлено 120 вільних місць у 85 населених пунктах. На конкурс подалося 25 телерадіоорганізацій.

Як повідомила директор телеканалу «Перший Західний» Ольга Цап, впродовж місяця телеканал має отримати ліцензію і розпочати мовлення на зазначені райони.

«Перший Західний» відтепер покриватиме третину Львівської області цифровим мовленням Т2, – зазначила Ольга Цап. – Ми також зацікавлені у тому, щоб розвивати цифрове мовлення міста Львова, оскільки значна частина глядачів каналу є саме містяни. Тому уже найближчим часом подаватимемося на отримання ліцензії на трансляцію в обласному центрі. Для нас це дуже важливо. Телеканал стрімко розвивається, є показовим гравцем на медійному полі та прагне якнайширше представляти інтереси громади, а також об’єктивно інформувати про найважливіші події як міста, так і області».

Нагадаємо, 21 грудня 2017 року Національна рада видала дозвіл на тимчасове мовлення на території проведення АТО КП «Телекомпанія «Львів-ТБ», м. Львів («Перший Західний»). Телеканал мовить у трьох містах Луганської області: смт Марківці – на 48 ТВК, м. Сватовому – на 38 ТВК і у смт Біловодську – на 43 ТВК. Також «Перший західний» має дозволи на мовлення на 44 ТВК у смт Білолуцьку і с. Зоринівці Луганської області, а також на 40 ТВК у с. Бахмутівці Новоайдарського району Луганської обл. у цифровому стандарті DVB-T2.