Головна Культура Чотири учасники з Буського району стали переможцями обласного фестивалю-конкурсу «І слово, і...

Чотири учасники з Буського району стали переможцями обласного фестивалю-конкурсу «І слово, і пісня, матусю, тобі!»

Чотири учасники з Буського району стали переможцями у номінаціях «Авторська поезія», «Авторська проза» та виконання пісні про маму.

На вручення дипломів від Львівського обласного Союзу українок були запрошені Микитюк Ольга, учениця 6 класу НВК «Полтвівська ЗОШ І-ІІ ст.» (вчитель Вовчак Оксана Богданівна) за поезію «Матусина колискова», Лехів Діана, учениця 11 класу НВК «Тур’янська ЗОШ І-ІІІ ст.» (вчитель Ковальчук Ольга Ярославівна) за вірш «Мати героя», Атаманчук Владислав, учень 8 класу Заводської ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Атаманчук Мар’яна Петрівна) за лист до мами «Вдячність через роки». Їхні роботи – це поезії про материнські почуття над колискою немовляти, постійну тривогу матерів у зв’язку з подіями на Сході України. Юні таланти висловлюють щиру повагу до материнства, безмежну вдячність і любов до найріднішої людини – матері, їхні проби пера нагадують одкровення юної душі, дароване найріднішим, тим, хто є надійною опорою в житті і водночас музою юним обдаруванням.

Для рідної матусі і всіх матерів виконувала пісню Ірини Білик «Мама» учениця 4 класу Новомилятинської ЗОШ І-ІІІ ст. Юлія Коваль (вчитель Чернецький Володимир Григорович).

Обдаровані діти – золотий запас нації, її інтелектуальна еліта, гордість і надія України, джерело її авторитету й успіху у світі.

Лабінська С.С., методист районного інформаційно-методичного центру