Головна Культура Стартував прийом творів на здобуття Обласної літературної премії імені Катерини Мандрик-Куйбіди у...

Стартував прийом творів на здобуття Обласної літературної премії імені Катерини Мандрик-Куйбіди у 2019 році

Оголошено прийом творів на здобуття Обласної літературної премії імені Катерини Мандрик-Куйбіди у 2019 році, яку призначають у галузі національного державотворення за найкращу поетичну збірку патріотичної тематики. Преміальний фонд Премії становить 50 тисяч гривень.

Партнери конкурсу: Львівська обласна рада, Львівська обласна державна адміністрація, Національний університет «Львівська політехніка» та видавництво «Коло».

До розгляду прийматимуться збірки поезій українською мовою, що були опубліковані протягом останніх трьох років.

До розгляду не будуть допущені твори, що вже були відзначені іншими літературними преміями.

Творчі  доробки на здобуття Премії подають члени Національної спілки письменників України, обласні організації національних творчих спілок, літературно-мистецькі об’єднання, товариства, фонди та громадські організації культурно-мистецького спрямування із зазначенням короткої характеристики твору та його автора, а також критичних рецензій, відгуків тощо про твір із поданням трьох примірників збірки поезій.

Наголошуємо, що здобувачі Премії не обмежені проживанням на території Львівської області.

Присудження Премії передбачається не тільки трьом авторам-переможцям, а й кращому в номінації «Молода надія» з юної літературної когорти.

Вручення Премії відбуватиметься у Львові в останній тиждень  травня, а також презентація антології патріотичної поезії (том 3) під назвою «КАЛИНОПИС».

Матеріали (збірки поезій) на здобуття Премії подаються претендентом або уповноваженою ним особою не пізніше 15 квітня поточного року у Львівську обласну організацію Національної спілки письменників України за адресою: вул. Соломії Крушельницької, 17, м. Львів, 79006 з приміткою: «На конкурс патріотичної поезії».

Контактний телефон: 067-713-68-74 (Олесь Дяк, керівник проекту).