Головна Культура У Львівській обласній бібліотеці для юнацтва презентують книгу-щоденник Богдана Смоляка «Моя найбільша...

У Львівській обласній бібліотеці для юнацтва презентують книгу-щоденник Богдана Смоляка «Моя найбільша війна: рік 2022 у роздумах і відчуттях»

У комунальному закладі Львівської обласної ради «Львівська обласна бібліотека для юнацтва ім. Романа Іваничука» у середу, 31 січня, презентують книгу-щоденник Богдана Смоляка «Моя найбільша війна: рік 2022 у роздумах і відчуттях».

«Книга українського письменника містить документальні, есеїстичні й художні записи, подекуди поєднані темою чи асоціацією, але насамперед форматом дня, що передають цивільне авторське пережиття воєнного 2022 року. Її засаднича ідея – кожен має свою внутрішню війну, бо неодмінний змаг людської душі за наближення до ідеалів добра і справедливості, за вдосконалення у вірі, надії й любові», – розповіли в бібліотеці.

Богдан Смоляк – поет, прозаїк, есеїст, перекладач, художник-колорист. Автор двох десятків різножанрових книжкових видань.

Початок: 16:00 год..

Адреса: Львів, пл. Ринок, 9.