Головна Культура У Львові відбулася презентація фільму про медалістів «Ігор Нескорених» – «Повернення»

У Львові відбулася презентація фільму про медалістів «Ігор Нескорених» – «Повернення»

Сьогодні, 2 лютого, у Львові презентували фільм «Повернення» — цикл історій про медалістів та учасників найпрестижніших міжнародних змагань серед ветеранів «Ігри Нескорених» та інших світових змагань серед осіб з інвалідністю.

Основа фільму – пʼять реальних історій, переглядаючи які не можна стримати гордість та захоплення. Павло Баль, Дмитро Козак, Павло Лучків, Володимир Гера, Віктор Легкодух – всі вони герої, які отримали поранення та попри це змогли знайти те, чим горить їхнє серце.

«Зайняття спортом мені дає відчуття того, що я роблю щось хороше, що я десь потрібен. Сьогодні такий час, що, на жаль, є багато поранених, я колись був на їхньому місці, не знав де подітися і чим зайнятися, а спорт мене витягнув…», – розповів Павло Лучків.

У кожного з героїв є свої досягнення та цілі, і сьогодні вони здобувають перемогу для України на спортивному рівні.

«Переглядаючи сьогодні ці історії, інтервʼю наших хлопців, відчуваємо життя. Вони говорять про те, що потрібно далі жити, попри все… Хлопці живуть, і для всіх нас вони є прикладом для наслідування», – прокоментував владика Степан Сус.

По закінченню презентації начальник Львівської ОВА, депутат Львівської обласної ради Максим Козицький вручив подяки творчому колективу, який працював над створенням відеофільму.

Фільм підготувала команда «Панорама Production» у межах «Ліги Нескорених» – проєкту спортивних можливостей для військових та ветеранів, який реалізує управління молоді та спорту Львівської ОВА.