Головна Культура У Львові відкрили виставку присвячену 120-річчю Львівської вілли Грушевських

У Львові відкрили виставку присвячену 120-річчю Львівської вілли Грушевських

Учора, 14 червня, в Державному меморіальному музеї Михайла Грушевського відбулося відкриття виставки «Тут жили Грушевські», присвяченої 120-річчю Львівської вілли Грушевських.

Виставка є підсумком пленеру художників із Запоріжжя, Білої Церкви та Львова, який відбувся навесні 2022 року.

На виставці представили живописні роботи заслуженого художника України, голови Запорізької обласної організації Національної спілки художників України – Ірини Гресик, яка тимчасово проживає з родиною у Львові. Серед експонатів виставки також картини художника, викладача Запорізького національного університету Олександра Маковецького (Запоріжжя) та художниці Олени Яросевич (Біла Церква). Експозицію також доповнили творами львівських митців із фондової колекції музею.

У своєму виступі заслужена художниця України Ірина Гресик подякувала за можливість бути у Львові, працювати та творити навіть у такий складний для країни час.

«Вдячна, що у Львові знайшла для себе стільки друзів та близьких по духу людей. Сподіваємося, що після війни буде продовжуватися плідна співпраця художників України на ще вищому рівні», – зазначила Ірина Гресик.

Переглянути виставку можуть усі охочі протягом двох тижнів у державному меморіальному музеї Михайла Грушевського, що знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Івана Франка, 154.