Головна Культура У Театрі ляльок представлять виставу до Дня міста Львова – «Два леви»

У Театрі ляльок представлять виставу до Дня міста Львова – «Два леви»

Комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівський академічний обласний театр ляльок» цього тижня запрошує гостей на такі вистави:

5, 6,7 травня – «Як нотки пісеньку складали». Для маленьких глядачів відкриється чарівний світ, де проживає мама Ключ Соль зі своїми різнокольоровими дітками-нотками. Вони сплять зараз, але коли прокинуться – зіграють мелодії та подарують свої яскраві кольори. Але для цього потрібно буде допомогти їм: потанцювати, погратися та разом весело провести час.

Час: 5,7 травня – 11:00 год., 6 травня – 11:00 та 16:00 год..

6 травня – «Два леви». Вистава до Дня міста Львова, яка розповість легенду про створення княжого міста, про боротьбу з Чорним королем-завойовником, який нищив та палив усе на своєму шляху. А також про відважність, силу, гідність та перемогу над злом.

Час: 12:00 та 14:00 год..

7 травня – «Про Лицаря Прищака та Принцесу Гарнюню». У королівстві Гарнограді будуть видавати заміж найкрасивішу та найрозумнішу принцесу Гарнюню. Королі, лицарі, відьми, чарівні перетворення та несподівані випробування – усе це є у виставі в поєднанні з великою кількістю гумору, співу та важливих життєвих мудростей.

Час: 12:00 та 14:00 год..

7 травня – «Тс-с… Секретики ляльок». Продовження майстер-класу «По той бік ширми». Додано більше ляльок та ігрових сценок, щоб ще більше зануритися у таємничий світ ляльковедення.

Час: 16:00 год..