Головна Культура У Буську в ДНЗ «Берізка» відбулась акція на підтримку дітей з аутизмом

У Буську в ДНЗ «Берізка» відбулась акція на підтримку дітей з аутизмом

 2 квітня  відбувся Всесвітній день розповсюдження інформації про проблеми аутизму. Вже третій рік поспіль у ДНЗ «Берізка» м. Буська відбувається акція «Діти дощу»  учасниками, якої стають як педагоги, так і діти.

    Сьогодні, 6 квітня, відбулося заняття з дітьми старшої групи  на тему: «Вище хмар і вище неба, синя кулько, полети, До Країни Мрій мене неси!» за авторським оповіданням Діни Піддубної «Синя кулька».

    В доступній для дітей формі практичним психологом Якимович С.К. та вихователем–методистом Забронською Н.І. дітям розказали про головного героя, який часто усамітнювався та не мав друзів. Дошкільники  з емоційним почуттям проникли до історії, тож наприкінці оповідання зрозуміли всю щирість почуттів  особливих дітей, як потрібно їх підтримувати та толерантно відноситись. Маленькі художники  створили свої сині кульки, які допомогли їм помандрувати в Країну Мрій.
   Як зазначила завідувач ДНЗ Надія Домбровська, починати такі заняття треба з дошкільного віку, щоб наше суспільство стало доступнішим таким дітям та відкрило для них широкі можливості. 
 Закінчилась акція в дитячому навчальному закладі яскравим флешмобом: «Розуміння – це крок до сприйняття.
Світлана ЯКИМОВИЧ, 
практичний психолог