Головна Культура У Буську – феєрверк талантів!

У Буську – феєрверк талантів!

Традиційно щороку 1 червня до Міжнародного дня захисту дітей Буський Будинок дитячої та юнацької творчості (директор Оксана Рутецька) проводить звітний концерт. Цьогоріч в актовій залі музичної школи у дружній та теплій атмосфері гуртківці демонстрували свої досягнення, вміння та знання, здобуті протягом навчального року, створивши святкову атмосферу.

На сьогодні в цьому позашкільному закладі діє 10 творчих гуртків – драматичний, хореографічний, образотворчого мистецтва, бісеро- та соломкопле-тіння, авіамоделювання, англійської мови, вокально-хоровий, журналістики, оригамі. У цих гуртках навчається близько 600 дітей. Вісімнадцять педагогів впродовж року спрямовують свою діяльність на створення умов для творчого, інтелектуального та духовного розвитку підопічних, допомагають дітям творчо самореалізуватися, організовують змістовне дозвілля тощо.

Такий комплексний підхід дає гарні результати – гуртківці БДЮТу є активними учасниками та переможцями різноманітних конкурсів, виставок районного та обласного рівнів, екологічних акцій.

Того дня на сцену вийшли діти різного віку – від наймолодших вихованців до випускників. Для початківців творчий звіт був дебютом, а для титулованих і зразкових – ще однією можливістю вразити всіх майстерністю і неповторністю.

На свято завітали батьки та вчителі. Привітати вихованців та керівників гуртків прийшли керівник районного відділу освіти Богдан Плуховецький, директори Буської гімназії ім. Євгена Петру-шевича та музичної школи Ольга Антонишин та Ольга Керкало.

На завершення концертного дійства Оксана Рутецька висловила щиру подяку батькам за розуміння та підтримку, керівникам гуртків – за педагогічну мудрість та терпіння, відділу освіту Буської РДА – за співпрацю. Окрему дяку висловила Ользі Керкало за надану можливість виступати у прекрасному залі та підприємцю Андрію Ко-шілю за смачну порцію позитиву – морозиво, яким пригостив усіх гуртківців. Також наголосила, що Буський Будинок школярів радо чекає всіх дітей та школярів, які хочуть навчитися творити та проявляти себе в різних жанрах мистецтва і зробити своє життя цікавим і неповторним.

Інна ПАЛАМАР