Головна Культура У Буську відбулася презентація книги Валентини Лотоцької «Щастя із присмаком неба»

У Буську відбулася презентація книги Валентини Лотоцької «Щастя із присмаком неба»

Вчора, у методичному залі Буського районного Народного дому відбулася презентація поетичної збірки вчителя Красненської ЗОШ №1 Валентини  Лотоцької  «Щастя із присмаком неба».

  Її організували авторка книги, керівник відділу культури та туризму Людмила Ціхоцька  та працівники Буської районної бібліотеки ім.І.Котляревського.  

  Презентацію вели директор Буської ЦБС Оксана Стецик та завідувачка методичного відділу Буської ЦРБ Леся Вовк. 

   «Щастя із присмаком неба» – це різнотематична збірка. У ній зібрані вірші, написані поетесою з 2000 до 2014 року. Вірші згруповані у 14 розділах: громадянська поезія, вірші про мову, школу, дитинство і маму, любовна лірика та етюдні замальовки.

  Книга вийшла друком в 2014 році у видавництві «Сполом». Вступне слово до неї написав львівський письменник, критик, мовознавець та громадський діяч Богдан Чепурко. Він приїхав на Бущину привітати Валентину Лотоцьку з виходом книги. 

 А ще розділити радість народження поетичної збірки землячки прийшли освітяни району, представники ЗМІ, бібліотекарі і читачі. 

  Вірші Валентини Лотоцької вражають незвичайною ліричністю, щирістю і простотою, глибинністю і беззаперечним поетичним талантом. В теплій, невимушеній атмосфері пані Валентина читала свої довершені поезії, ділилася із залом позитивними емоціями, творчими задумами та дякувала колегам за підтримку.