Головна Культура В гостях у бузецьких побратимів

В гостях у бузецьких побратимів

Напередодні свята Покрови та Дня українського козацтва, депутат районної ради Володимир Сай разом із головою районної організації ветеранів війни і праці Володимиром Луженцовим завітали в гості до сім’ї ветерана Ізидора Чучмана та учасника АТО Богдана Діжака у місті Буськ.

    Молодий боєць АТО Богдан Діжак після поранення потрапив до Дніпропетровського госпіталю. Завдяки волонтерам лелечого краю наш герой продовжив лікування у місті Золочів. Наразі Богдан перебуває вдома зі своїми близькими. Члени сім’ї учасника АТО висловили стурбованість, що є випадки, коли землі дають зовсім непридатні для обробітку та використання або взагалі кажуть, що наразі вільних земель немає. А чи дійсно так? Володимир Сай каже, що потрібно задіяти в роботу Інтернет-сайт Буської міськради, на якому жителі міста будуть отримувати всю інформацію, пов’язану з життєдіяльністю міста, в тому числі будуть доступні кожному і відомості про черги на земельні ділянки під забудову власного житла та влаштування дітей у дитсадки. Не будуть засекречені і доручення, розпорядження голови міста, а також рішення сесій міської ради. Влада має бути відкритою для людей.
    Дідусь Ізидор Омельянович Чучман завжди радіє гостям. Йому завжди приємно отримувати поздоровлення від добродіїв, адже його як і побратимів пам’ятають, а їх подвиг та праця неоціненні. Ізидор Омельянович завжди розповідає гостям, де працював, на яких роботах, яке то в нього було життя-буття. Разом зі своєю дружиною дідусь пройшов пліч-о-пліч довгі роки життя, радість множилась, а горе ділилось на двох. Вони й сьогодні, у такому поважному віці, підтримують одне одного.
   На завершення кожної теплої зустрічі, вітаючи зі наближеними святами, кожен з поважних гостей щиро бажав ветерану та учаснику АТО міцного здоров’я на довгі роки, сімейного затишку і добробуту.
Інна ГОНЧАРУК
Фото автора