Головна Культура У Львові визначили переможців творчого конкурсу з безпеки дорожнього руху

У Львові визначили переможців творчого конкурсу з безпеки дорожнього руху

   У Львові підбили підсумки міського етапу Всеукраїнського творчого конкурсу «Молоде покоління – за безпеку дорожнього руху». Загалом, журі відзначило близько тридцяти кращих робіт. Серед переможців – чимало дошкільнят, які виявилися найбільш активними учасниками. Багато цікавих малюнків, аплікацій та інших творчих робіт надійшли від учнів молодших класів. Про це повідомляють у відділі управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції у Львівській області

   Визначення переможців відбувалося у трьох номінаціях та за різними віковими категоріями. Журі конкурсу обирало найоригінальніші твори декоративно-прикладного мистецтва, малюнки та фотографії.
Дітки дуже безпосередньо зобразили своє бачення безпеки на дорозі та створили чимало яскравих творчих робіт. Безперечно, обрати переможців – було завданням не з простих.
  У підсумку учасники журі, – освітяни, правоохоронці та митці, – вирішили відзначити близько тридцяти маленьких львів’ян. А кращі роботи відібрали для наступного етапу конкурсу, в якому братимуть участь діти з усієї області.