Головна Культура У Буську презентували дитячі книги Юрія Винничука

У Буську презентували дитячі книги Юрія Винничука

У переддень осінніх канікул першокласники Буської ЗОШ І-ІІІ ст. разом із своїм класним керівником Лесею Зіновіївною Тхорик завітали до районної дитячої бібліотеки на презентацію серії книг Юрія Винничука про Чеберяйчиків. 

Ці книги дітям представила бібліотекар абонементу 1-4 класів Надія Миронівна Островська. Школярі довідалися, що головні герої чеберяйчики Гопля і Піпля – це призабуті персонажі української міфології, які колись мешкали у лісах і полях та трохи скидались на зайчиків. Улюбленим заняттям цих істот було чеберяння ніжками, а не лапкам. Адже, ходять вони не на чотирьох, як зайці, а на двох – як люди. Саме їхні пригоди цікаво описав відомий львівський письменник на сторінках книжок «Чеберяйчики Гопля і Піпля», «Метелик вивчає життя», «Балакуче яблуко», «Перекладенець». Головні герої разом із водяниками, гаївками, козариками та панею Гусялапкою потрапляють у різноманітні цікаві перипетії. Знайомство із серією казок Юрія Винничука розпочалося із голосного читання першої книги «Чеберяйчики Гопля і Піпля».

Діти були захоплені почутим і на майбутнє виявили бажання прийти до бібліотеки ще раз, аби дізнатися про подальші пригоди Гоплі та Піплі.