Головна Культура У Буську відбулася зустріч з письменником Володимиром Шовкошитним

У Буську відбулася зустріч з письменником Володимиром Шовкошитним

Щороку в другій половині жовтня бібліотеки відзначають Свято української книги, яке виникло ще в довоєнній Галичині та було засноване товариством «Просвіта».

Відтоді це свято щорічно відбувалося до 1940 року, а згодом було призабуте. З 1992 року відродилась традиція проведення книжкових свят в бібліотеках Галичини. Основна мета таких заходів – популяризація української книги, зустрічі та знайомства з письменниками, ілюстраторами та видавцями, відкриття нових імен на літературній ниві рідного краю.

Свято української книги для бібліотекарів та читачів Бущини розпочалось зустріччю із відомим письменником та громадсько-політичним діячем, директором престижного київського видавництва «Український пріоритет» Володимиром Шовкошитним. Це уже третя зустріч пана Володимира з мешканцями Бущини впродовж останніх двох років. Володимир Шовкошитний – в минулому технік-геофізик, інженер-теплоенергетик, доктор філософії в галузі політології, активний розбудовник Української держави, народний депутат України 1 –го скликання, співавтор всіх основних державотворчих актів України, серед них —Декларація про суверенітет України, Акт проголошення незалежності України та Конституція України, президент Міжнародної організації «Союз Чорнобиль» (1990 – 2003), один із засновників Української екологічної асоціації «Зелений світ», активний учасник всіх Майданів. Володимир Шовкошитний уже багато років не зраджує собі, невтомно несучи українське слово поміж людей. Географія його подорожей дуже широка, він об’їздив дуже багато великих міст, маленьких містечок та сіл усієї України. Цього разу Володимир Шовкошитний привіз із собою багато цікавих новинок від «Українського пріоритету», які з особливою любов’ю презентував нам: «Я люблю книги, я люблю людей, люблю авторів, яких видаю..» Саме тому він дуже цікаво розповідав різні життєві історії, які пов’язують його з багатьма українськими письменниками та діячами. А ще – залюбки читав свою неймовірно милозвучну поезію!

У книгозбірнях Бущини уже є чимало книг від «Українського пріоритету», це -якісна сучасна література , яка формує національну свідомість українця. Незабаромі буде чергове поповнення книгами цього видавництва. Тому робімо правильний вибір і читаймо «правильну» літературу! Це надважливо для нас в умовах інформаційної війни!

Л.Вовк, зав. методичного відділу Буської ЦРБ ім.І.Котляревського

У Буську відбулася зустріч з письменником Володимиром Шовкошитним