Головна Культура У Львівському палаці мистецтв відкрилася виставка одеських художників

У Львівському палаці мистецтв відкрилася виставка одеських художників

4 лютого у Львівському палаці мистецтв відкрилася виставка художників, які були учасниками проєкту «АРТБИТВА двох поколінь Х та Z» та перша сольна виставка малярства Олексія Маліка «Маю те, що маю…».

«Мені надзвичайно приємно, що у нас налагоджена творча співпраця з одеськими колегами. Ми завжди раді бачити наших митців у цих стінах, адже це люди, яких Бог наділив неабияким талантом», – зазначив під час вітального слова директор палацу мистецтв Юрій Візняк.

«У цьому залі присутні твори, які гріють душу. Їх об’єднує глибока думка та відчуття життя»,- сказав голова Львівської обласної організації національної спілки художників України Ігор Гавришкевич.

За словами очільника одеської артгрупу «Рікі» Олексія Маліка, проєкт «АРТБИТВА двох поколінь Х та Z» організували задля залучення уваги громадськості до сучасної візуальної культури, а також для об’єднання України. Головна його ідея полягає у творчому змаганні митців різного віку.

Проєкт відбувався у кілька етапів, на кожному були свої завдання. Переможців визначало міжнародне журі.

«Це фактично творча битва між світоглядами двох поколінь, а також між викладачами та студентами»,- резюмував Олексій Малік. Водночас, аналізуючи свою власну виставку, художник наголосив, що вона є підсумком його творчої діяльності.

Слід зазначити, що митець уже понад 8 років очолює артгрупу «Рікі», представники якої реалізували чимало творчих проєктів не лише на Одещині, але й поза її межами.

Триватиме виставка до 27 лютого.