Головна Культура У Львові презентували книгу пам`яті військовослужбовців Збройних сил України

У Львові презентували книгу пам`яті військовослужбовців Збройних сил України

У гарнізонному Храмі Святих Верховних Апостолів Петра і Павла у Львові співробітники Національного військово-історичного музею України та волонтери сайту «Книга пам’яті полеглих за Україну» презентували другий том книги, де зібрані згадки про усіх мешканців Львівщини, які загинули у боях за територіальну цілісність та недоторканість нашої держави в період з 2014 по 2017 роки.

У храмі зібрались понад 180 родин загиблих воїнів, командування та військовослужбовці військових частин гарнізону.

На початку вечора-реквієму священики, військові капелани отець Степан Сус та отець Андрій Дуда відслужили молебень. А представники мистецьких кіл Львівщини, музиканти Академічного симфонічного оркестру «INSO – Львів» виконали низку творів духовної музики.

Зі слів однієї з упорядниць книги пам’яті, співробітниці Національного військово-історичного музею України Оксани Корнієнко, основна мета створення «Книги» – аби сучасні та прийдешні покоління завжди пам`ятали тих, хто пожертвував заради своєї країни найдорожчим – власним життям.

Слід відзначити, що вже видано друком дві частини цього видання. Книга І: Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська та Закарпатська області вийшла у світ в 2016 році. Та книга ІІ із даними про полеглих із Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської областей, міста Києва, Автономної Республіки Крим, Луганської та Львівської областей.

Інформація, вміщена у виданні, базується на відкритих джерелах Міністерства оборони України, інтернет-ресурсах, а також зібрана шляхом безпосереднього контакту з учасниками бойових дій, родинами загиблих, громадськими активістами, журналістами тощо.

Після завершення зібрання, родини полеглих захисників України отримали персональні примірники видання.