Головна Культура Упродовж 11 – 26 серпня триватиме фестиваль «Музика у старому Львові»

Упродовж 11 – 26 серпня триватиме фестиваль «Музика у старому Львові»

У літній сезон одночасно багато храмів Львова насичуються музичним життям. А все завдяки щорічному фестивалю «Музика у старому Львові», де звучать класичні твори та виконавці – українські і закордонні.

Традиційно п’ятий рік поспіль його проводять у серпні. Цьогоріч фестиваль триває з 11 до 26 серпня. І, як завжди –паралельно з польською “Музикою у старому Кракові”, якій, до слова, 43 роки.

«Родзинка» фестивалю в тому, що класичну музику наближують та роблять доступнішою для широкого загалу. Ще одна річ, що виокремлює його серед інших – він, великою мірою, орієнтується на туристів, адже всі локації – це популярні і часто відвідувані пам’ятки архітектури.

Цьогорічна програма фестивалю побудована таким чином, що концерти проводять три дні щотижня: п’ятниця, субота і неділя, коли у Львові найбільший потік туристів. В період святкування Дня незалежності України – 24, 25 та 26 серпня – по два концерти щодня. І саме у цьому періоді звучатиме цикл «Музика у княжому Львові» – «родзинка» фестивалю, де для відвідувачів відкриватимуть храми княжої доби – церква Івана Хрестителя, церква св. Миколая, Італійське подвір’я та ін.