Головна Культура Молодих людей Бущини запрошують у Львів на християнський фестиваль «Вітер на-дії»

Молодих людей Бущини запрошують у Львів на християнський фестиваль «Вітер на-дії»

Серед учасників розіграють путівку на Світовий день молоді у Панамі.
16 вересня у центрі Шептицького у Львові відбудеться третій всеукраїнський фестиваль «Вітер На-Дії». Цього року очікують близько 5 тисяч учасників, серед яких молодь із усієї України, повідомляють організатори.

Формат цьогорічного фестивалю суттєво відрізнятиметься від попередніх. Це не лише форум для зустрічі та спілкування християнської молоді, але й ресурс, який допоможе лідерам молодіжних організацій отримати інструменти для подальшої праці.

Упродовж дня учасникам будуть запропоновані п’ять майданчиків (інтелектуальний, театрально-мистецький, духовний, музично-творчий, спортивний), які зберуть кілька десятків спікерів, серед яких відомі блогери, священики, волонтери, мадрівники, стартапери, соціальні підприємці, митці, спортсмени. З докладнішою програмою фестивалю, яка постійно доповнюється, можна ознайомитись на сайті Вітер На-Дії.
Розпочнеться Фестиваль Літургією у Храмі Святої Софії-Премудрості Божої, а завершиться маштабним вечірнім концертом за участі гуртів «Беz Обмежень» і Kerygma Project.

Організатори готують безліч сюрпризів для учасників. Зокрема, серед  зареєстрованих учасників розіграють путівку на Світовий день молоді у Панамі.

Організовує фестиваль Патріарша комісія у справах молоді УГКЦ разом із Українським Католицьким Університетом за підтримки Львівської облдержадміністрації та Львівської міської ради.