Головна Листи 17 жовтня на Львівщині буде тривати акція з осіннього висаджування дерев

17 жовтня на Львівщині буде тривати акція з осіннього висаджування дерев

Лісівники Львівщини запрошують громадськість, учнівську та студентську молодь, представників інститутів громадського суспільства, органів влади, засобів масової інформації, державних установ та організацій, бізнесових структур 17 жовтня долучатися до акції з осіннього висаджування дерев.

Кожен охочий  зможе безпосередньо в лісі, прослухавши  короткий інструктаж від професійних лісівників, висадити одно-дворічні саджанці за допомогою спеціального обладнання.

Відповідальна особа з організації акції по Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства – головний спеціаліст відділу лісового господарства Львівського ОУЛМГ Кисіль Михайло Степанович.

З питань участь в акції – звертатися за тел.: (032)297-61-21, 0679309375; email: zaxyst-kysil@ukr.net

Місцерозташування лісових ділянок в розрізі лісогосподарських  підприємств на час проведення акції в лісах Львівського ОУЛМГ – тут.

Ініціатори акції – Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, Державне агентство лісових ресурсів України, Благодійна організація «Озеленення України». 17 жовтня у межах акції з осіннього висаджування планується висадити в Україні 1 млн дерев за один день.