Головна Листи 40 дітей з Львівської, Харківської та Миколаївської областей провели три дні у...

40 дітей з Львівської, Харківської та Миколаївської областей провели три дні у Ворохті

Приймали дітей у садибі «Дикий кіт».

У Міжнародний день туризму, 27 вересня, з гаслом «Ура Карпати», діти позбавлені батьківського піклування з Харківської та Миколаївської областей, вихованці шкіл інтернатів Львівської області, вирушили в оздоровчо-туристичний табір до Ворохти на Івано-Франківщині.

Поїздка включала психологічне розвантаження, цікаві бесіди, арттерапію, майстер-класи, спортивні змагання, походи в гори та екскурсії. А ще – можливість посмакувати автентичні страви і познайомитися з гуцульським колоритом.

Усі учасники заходу отримали у подарунок худі, блейзери, рюкзаки з канцелярією та засобами гігієни.

Поїздку організували  БФ «Опіка Майбутнього» за підтримки Служби у справах дітей Львівської ОВА, БФ «Кіготь», БФ «Нові Горизонти для дітей Україна».

Організатори заохочують бізнес долучитися до проєкту чи надати свою локацію для проведення схожих заходів, оскільки лише спільними зусиллями можна протистояти ворогу та забезпечувати гідне майбутнє для наших нащадків.

«Служба у справах дітей Львівської ОВА готова до співпраці з метою організації нових цікавих заходів для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей-ВПО. Спільно з партнерами ми робимо добрі справи для наших дітей. Якщо маєте можливість підтримати ініціативу, надати свою локацію для проведення схожих заходів – звертайтеся безпосередньо до нас», – зазначив начальник Служби у справах дітей ЛОВА Володимир Лис.