Головна Листи 6 ворожих ракет влучили у три об’єкти енергетичної інфраструктури Львівщини, 7 ракет...

6 ворожих ракет влучили у три об’єкти енергетичної інфраструктури Львівщини, 7 ракет було знищено силами ПвК «Захід» – Максим Козицький

На Львівщину вчора летіло 13 ворожих ракет, 7 із них було знищено, а 6 влучили у три об’єкти енергетичної інфраструктури, два з яких раніше піддавалися ударам.

Про це під час брифінгу повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

Він розповів, що після ракетного обстрілу ввечері, 15 листопада, на Львівщині близько 700 тисяч абонентів залишилися без світла. На ранок до 95% абонентів світло подали, проте в області діють графіки аварійного відключення. Зараз лише 30% абонентів можуть одночасно користуватися електроенергією. Цим обумовлена необхідність відключень електроенергії за графіками, оприлюдненими на сайті Львівобленерго.

Максим Козицький подякував за роботу енергетикам Львівщини, працівникам ДСНС, військовослужбовцям ПвК «Захід». Він також наголосив, що від обстрілів постраждав 38- річний чоловік. Зараз його стан стабілізовано, пацієнтом опікуються медики однієї з львівських лікарень.

«Це були прицільні удари по підстанціях, які забезпечують електроенергією населення. Необхідно від 8 до 12 місяців, щоб повернути енергетичну інфраструктуру до довоєнного стану та відновити зруйноване обладнання. Ми посилюємо захисні можливості для збереження підстанцій. Перебої з мережами мобільних операторів також уже не такі значні, як було раніше, адже оператори встановили додаткові генератори енергії», – пояснив Максим Козицький.