Головна Листи Автотранспортні підприємства Львівщини перевіряють перед випуском автобусів на лінію

Автотранспортні підприємства Львівщини перевіряють перед випуском автобусів на лінію

Під час нещодавнього огляду підприємств склали 5 постанов за порушення автотранспортного законодавства.

Сьогодні, 3 січня, працівники департаменту дорожнього господарства спільно з працівниками відділу безпеки дорожнього руху управління патрульної поліції у Львівській області та інспектори відділу державного нагляду (контролю) у Львівській області Державної служби України з безпеки на транспорті перевірили дотримання вимог автотранспортного законодавства під час випуску автобусів на лінію.

В межах проведення спільного рейдового огляду склали 5 постанов за порушення автотранспортного законодавства перевізником ПП «ВестАвто».

«Водії автотранспортних підприємств зобов’язані проходити щоденний огляд лікаря перед виїздом з підприємства, а автобус перевіряється механіком перед виїздом, про що робиться відповідний запис у журналі випуску транспортних засобів на лінію», – зазначає директор департаменту дорожнього господарства ЛОВА Орест Шуліковський.

Департамент дорожнього господарства закликає жителів області, у разі виявлення фактів порушення перевізниками розкладу чи схеми руху звернутися до департаменту для прийняття управлінських рішень та унеможливлення в подальшому таких порушень. Зареєструвати звернення можна за коротким номером «Гарячої лінії області» – 112, або номером «Урядової гарячої лінії» –  1545.

Повідомляємо, що такі рейдової перевірки на Львівщині проводять систематично.