Головна Листи Банк грудного молока: в Львівській обласній клінічній лікарні заготували вже понад 20...

Банк грудного молока: в Львівській обласній клінічній лікарні заготували вже понад 20 літрів молока для немовлят

Заготовлене грудне молоко скерують для потреб дітей із групи ризику.

Робота Банку грудного молока це, насамперед, донори, які мають бажання допомогти крихітним передчасно народженим дітям. Зустріч з командою Неонатального центру Львівської обласної клінічної лікарні, підготовка та мотивація переконують все більше жінок долучатися до цієї ініціативи.

У кожної людини є своя історія, серед таких і Христина, мама двох дітей, а віднедавна – ще й донорка грудного молока. «Нічого не боялася, була готова до шляху, котрий треба пройти, а сьогодні радію, що все вдалося. Також, звертаюся до усіх небайдужих мам приєднуватись і ставати донором. Так, це відповідально, вимагає вашої праці, але повірте, це дуже круто і життєствердно», – зазначає донорка.

Як повідомили в Банку, на сьогодні вже заготували понад 20 літрів молока, яке скерують для потреб дітей із групи ризику, тобто, тих, хто перебуває у відділенні інтенсивного та постінтенсивного лікування новонароджених Неонатального центру ЛОКЛ. Поряд з цими дітьми немає матерів чи мама  налагоджує процес лактації і можливість вигодовування грудним молоком, завдяки створеним можливостям, не втрачається.

«Ми докладаємо максимум зусиль і праці, аби забезпечити не лише нашу область, а й увесь Західний регіон грудним молоком. Йдеться про передчасно народжених дітей, що є у стаціонарах лікарень. Вчимося, вдосконалюємося і разом стаємо ще кращими та найголовніше, разом із небайдужими мамами будуємо здорове майбутнє для наших дітей», – наголосила директорка Банку грудного молока Неонатального центру Львівської обласної клінічної лікарні Оксана Масняк.

Якщо ви хочете стати доноркою грудного молока або грудне молоко необхідне для ваших дітей, телефонуйте на Вайбер –  0 (50) 545 38 53 (Оксана Масняк).

Нагадаємо, Банк грудного молока при Неонатальному центрі ЛОКЛ відкрили у серпні цього року. Перший в Україні банк грудного молоко з’явився у Києві у 2019 році.