Головна Листи Благодійники передали Львівському геріатричному пансіонату допомогу на суму півмільйона гривень

Благодійники передали Львівському геріатричному пансіонату допомогу на суму півмільйона гривень

Це обладнання та інвентар, що служитиме задля покращення умов перебування літніх людей та людей з інвалідністю у соціальному закладі.

Представники міжнародної організації Première Urgence Internationale відвідали Львівський геріатричний пансіонат та передали закладу гуманітарну допомогу. Зокрема, стільці для душу і туалету, приліжкові столики, підйомники, протипролежневі подушки та матраци, збільшувальні лінзи з підсвіткою, крісла колісні з ручним керуванням та інші допоміжні засоби. Загальна вартість переданого майна становить майже 500 тисяч гривень.

«Ми вдячні за усі подарунки, які волонтери привезли для мешканців нашої установи. А це надзвичайно корисні та вартісні речі, які суттєво спрощуватимуть побут людей поважного віку і без яких, фактично, не можуть обійтися люди з інвалідністю», – зазначив керівник департаменту соціального захисту населення Львівської ОВА Роман Андрес.

Як повідомила т.в.о. директора Львівського геріатричного пансіонату Етері Пасека, на даний час послуги у закладі отримують 280 осіб з інвалідністю та людей поважного віку, які потребують стороннього догляду.

Окрім місцевих підопічних, в установі також перебувають люди, які потрапили сюди через війну і потребують допомоги. Зокрема, 41 людина до повномасштабного вторгнення перебувала в установах відповідного профілю Херсонської, Луганської, Донецької та інших областей, що постраждали від війни.

Довідково.

Première Urgence Internationale – неприбуткова неполітична міжнародна неурядова організація зі штаб-квартирою у Франції. Її завданням є допомога цивільному населенню, що перебуває у скрутному становищі у зв’язку з природними катаклізмами, війною чи економічним колапсом.